Upravit„“

Jarní pohár turnaj dvojic

Akce Blesk 2021 – 9.10.-1.ročník

Jarní pohár – turnaj dvojic 27.5.2017

V sobotu 27.5.2017 proběhl úspěšně již 3. ročník turnaje dvojic ve skromném počtu šesti dvojic. Tento turnaj je určen pro stávající členy TO a jejich příbuzné a známé.

Tento turnaj postupně získává své pravidelné místo v zahájení každoroční tenisové sezóny a testuje naší tenisovou formu.

Věříme, že letošní hráči si svou účast rádi zopakují i v dalších letech a přibudou k nim i další tenisoví nadšenci, kteří jsou zde stále vítáni.

Velké díky předsedovi Václavovi za uskutečnění tohoto turnaje a Petru Křížovi za báječnou organizaci, taktéž i všem účastníkům za prima atmosféru.

Poprvé se turnaje také úspěšně účastnil mladý tenisový hráč Toník Boháč (9let), který začínal s tréninky u našeho trenéra dětí Luboše Karase. Se svým současným trenérem Zdeňkem Vlasákem se umístil na výborném 4.místě.

rozlosování dvojic do skupin
výsledky jednotlivých dvojic ve skupinách

Tradiční Posvícenský turnaj dvojic 26.8.2017

Již 24.ročník tohoto turnaje proběhl úspěšně v počtu šesti soutěžících dvojic.

1.místo vybojovala absolutně neporazitelná dvojice ve výborné formě – Petr Kříž+Günter Bittengel

Waclav Cup 19.ročník

Již 19. ročník tradičního tenisového turnaje dvojic, který je pořádán při příležitosti Dne české státností a svátku sv. Václava dne 28. září, se uskutečnil poslední zářijovou sobotu 30. 9. 2017.

Příjemné počasí přilákalo, jako obvykle, tenisty z Libčic i okolí – Kralup, Roztok a Prahy, celkem devět dvojic.

Největším překvapením turnaje byla dvojice složená z nejmladšího a nejstaršího účastníka, teprve 9ti letého, talentovaného Tondy Boháče a jeho 68letého trenéra Zd. Vlasáka. Těm se za podpory všech diváků podařilo získat 3. místo a bronzové medaile. Druzí skončili O. Kříž a D. Kaláb, zlaté medaile získali, jako v minulosti již několikrát, M. Táčner a F. Vopravil. Soutěž o nejkrásnější účastnici turnaje skončila bez vítězky, o titul Miss WC Open 2017 se podělily Zuzana Hořejší a Simona Boháčová.

I letošní turnaj proběhl v příjemné atmosféře a potvrdil každoročně se zvyšující sportovní úroveň startujících tenistů. Vydařilo se i večerní pokračování v restauraci Na žíněnce, kde excelovali hudebníci Martin Hořejší, Petr Kříž, Standa Semerák a Filip Vopravil, doprovázeni zpěvem paní Zuzany Hořejší. A tak se již můžeme těšit na příští, jubilejní 20. ročník v příštím roce.

1.místo Martin Táčner + Filip Vopravil (neočekávaný vítěz)

2.místo David Kaláb + Ondřej Kříž

3.místo Tonda Boháč + Zdeněk Vlasák společně se Stanley + Dušan (tenisové semifinále)

Jarní pohár – turnaj dvojic 2.6.2018

V sobotu 2. 6. 2018 se uskutečnil první ze tří turnajů dvojic, které TO každoročně pořádá.

Jarní pohár, na rozdíl od obou zbývajících je určen poze pro členy TO, jejich rodinné příslušníky a přátele. Počasí nám tentokrát mimořádně přálo. Nejen, že v sobotu bylo nádherné letní počasí, ale v pátek seslal sv. Petr na Libčice silný liják, takže kurty byly řádně prolité a odpadl odpadl problém s nakropením vysušených kurtů z tlakově nedostatečného přívodu vody.

Turnaje se zúčastnilo 14 hráčů ve věkovém rozpětí od 10-ti do 70-ti let. Sportovní úroveň turnaje se každoročně zvyšuje a tak přihlížející diváci viděli pěkné a dramatické zápasy. Ve finále se podařilo dvojici O. Kříž, T. Prokš obhájit loňské prvenství, na dvojici D. Kaláb, P. Štros tak zbylo druhé místo. Třetí místo „na bedně“ vybojovali G. Bittengel a P. Kříž, čtvrté místo zbylo na benjamínka, talentovaného Tondu Boháče, který hrál se svým trenérem  Z. Vlasákem. Cenu útěchy získali manželé Boháčovi. Ceny pro nejlepší byly úměrné finanční situaci oddílu, ale hlavní je, že turnaj se všem zúčastněným líbil.

Zvláštní poděkování zaslouží P. Kříž, který se postaral o zajištění  výborných klobásek a soudku piva, což vydatně přispělo k dobré pohodě během celého turnaje.

Tradiční Posvícenský turnaj dvojic 2019 – jubilejní 25.ročník

Jubilejního 25. ročníku deblového turnaje se zúčastnilo krásných 8 párů. Hrály se dvě skupiny po čtyřech. Do hlavní soutěže automaticky postupovali všichni.

Ve skupině ,,A“ dominovali nejstarší účastník  Zdeněk Vlasák(70 let) a zároveň nejmladší účastník Antonín Boháč ml.(10 let),kteří překvapivě hned v prvním zápase porazili favority dvojici Kaláb,Štros poměrem  6:3. Ti skončili ve skupině A druzí. Třetí byli nováčci Bartoš, Wrobel a čtvrtí byli Přibáň, Lepič. Ve skupině ,,B“ vyhráli všechny svoje zápasy dvojice  Kříž, Svoboda. Hned za nimi byli  Táčner ,Richter.  Třetí byla dvojice Berka s Fialou a na čtvrtém místě se umístili Boháčovi……..